4 okt. 2022 22:08:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

3 bids

Wat een prachtig huntermodel heeft deze tweejarige Picolor. Hij beweegt lichtvoetig en springt ook nog eens met prachtige manieren. Wie gaat deze in de toekomst opleiden?

Quabri de L’Isle behoort tot de best presterende Kannan-nakomelingen ter wereld. Hij was finalist tijdens de Olympische Spelen in Rio de Janeiro met Pedro Veniss en won teamgoud op de Pan American Games in 2019.

Picorlor is een halfbroer van het 1.55m Grand Prix-springpaard Huntelaar (Zirocco Blue VDL) met  Ondrej Pospisil CZE). Ze komen allebei uit de preferente stermerrie Ambola (Triomphe), een halfzus van de goedgekeurde hengst Jumpy des Fontaines. Jumpy sprong 1.60m Grote Prijzen met Harrie Smolders, werd zelfs vijfde op het Nederlands kampioenschap en nam met Li Zhen Qiang deel aan de Olympische Spelen in 2008.

Ambola en Jumpy des Fontains zijn gefokt uit Bambola (Ramiro x Alme Z).

Geboortedatum 28-05-2020
Kleur Vos
Stokmaat 171

QUABRI DE L'ISLE
KANNAN
CEMETA
DINASTIE DE L'ISLE
SOCRATE DE CHIVRE
FRAMBOISE
AMBOLA
TRIOMPHE
TRIOMPHE DE MUZE
UDITH VAN'T VENNEHOF
BAMBOLA
RAMIRO Z
VIDORETTE