PHONTAINE

Totaalpakket: Looks, springtalent en goede familie
Bekijk de volledige collectie van Sport & breeding 4-7 March

7 mrt. 2023 21:23:00

Verkocht naar Nederland

18 bids

Steel de show met Phontaine. Niet alleen vanwege haar palomino kleur, ze kan ook nog eens heel goed springen. Een prachtige driejarige merrie met lichtvoetige en opwaartse bewegingen. Ze lijkt over vermogen te beschikken en heeft een goede achterhandtechniek op de sprong.

Vader is het springfenomeen Tinka’s Boy, die jarenlang in de wereldtop meedraaide onder Markus Fuchs en onder meer de Grote Prijs van Aken en de wereldbekerfinale won, maar ook diverse medailles op de grote kampioenschappen. Uit relatief weinig dekkingen wist Tinka’s Boy ook topspringpaarden af te leveren. Zo staan er in Horsetelex 24 op 1.60 Grand Prix niveau geregistreerd.

Phontaine is gefokt uit de palomino merrie Goldaine, die haar kleur meekreeg van haar ZfdP goedgekeurde vader Magic Memphis.

Grootmoeder Lataine (Edison x Wolfgang) bracht fijne sportpaarden, zoals Utaine G.B. (1.45m springen), Janning (1.40m niveau), All-Heart (1.30m) en Corleone (1.35m). Zelf is ze een halfzus van de 1.60m Grand Prix-springpaarden Salland GB en Watch Me van de Mangelaar. Kortom, deze familie levert springpaarden.

Geboortedatum 20-05-2020
Stokmaat 163
BTW 0.00%

TINKA'S BOY
ZUIDPOOL
AMOR
OLGA
ESPRIT
ZEUS
ULOFFINE
GOLDAINE
MAGIC MEMPHIS
MARATINO
GOLDEN'S DANCING QUEEN
LATAINE
EDISON
FONTAINE