7 mei 2024 21:05:00

Verkocht naar Portugal

5 bids

Een mooi paard dat snel van de grond springt, een goede inzet toont en goede bewegingen heeft, heeft bij ons altijd een streepje voor. Zoals deze vierjarige Pauke G, een prachtige merrie van Comme il Faut.

Vader Comme il Faut presteerde zeer goed onder het zadel van Marcus Ehning en is nog altijd populair onder de fokkers en ruiters. De zoon van Cornet Obolensky uit ‘gouden’ Ratina Z heeft ook al meer dan twintig nakomelingen op 1.60m niveau, waarvan er drie 1.65m geklasseerd zijn: Cape Coral, Cuma 5 en Cemal. Er zijn zelfs al 113 zonen van Comme il Faut goedgekeurd voor de fokkerij.

Moeder Uit Hauke W (preferent, prestatie en ster) voert de waardevolle genen van Voltaire x Renville x Joost en bracht al vier zeer fijne springpaarden: de 1.45m geklasseerde Darero en de 1.30m springpaarden Cumhauke, Inus en Jupiter.

Grootmoeder Hauke sprong zelf op 1.20m niveau en staat vooral bekend als moeder van HBC Dancing Queen waarmee Julia Kayser 1.60m Grote Prijzen sprong, en het 1.50m springpaard Vrauke W. Hauke’s kleinzoon Lennon HBC is een KWPN-goedgekeurde hengst. Uit deze lijn komt ook het 1.60m Grand Prix-paarden Tyrone DDL en Carrera la Silla.

Geboortedatum 22-02-2020
Kleur Donker bruin
Stokmaat 157

COMME IL FAUT
RATINA Z
RAMIRO Z
ARGENTINA Z
UIT HAUKE W
FURIOSO II
GOGO MOEVE
HAUKE
RENVILLE
BALINA