Veiling start in

28/09/2024 12:00:00
5.000,00 Instelprijs

De vierjarige Padette is een heel compleet paard om te zien. Ze heeft fijn bloed, springt met vermogen en wil voorzichtig zijn. Ze heeft al wat trainingsparcoursen gesprongen.

Vader Kannan jr. was de kampioen van de KWPN-hengstenkeuring. De prachtige schimmel uit de stam van Kannan wordt tegenwoordig internationaal 1.45m gestart door Jur Vrieling

Moeder Ibandette S (Zirocco Blue VDL) heeft 1.35m parcoursen gesprongen en is een halfzus van Galetto S (1.50m niveau), Formidable (1.40m), Kingdette S (1.30m) en de zevenjarige Mr. Vagabond S (1.30m).

Grootmoeder Bandette S (Orlando x Lux Z) staat bekend als halfzus van VDL Groep Zapfier (1.50m springen) en vijf 1.40m springpaarden. Uit dezelfde lijn komt Tarpan (1.60m Grand Prix).

Geboortedatum 12-06-2020
Stokmaat 170

KANNAN JR
VAN META
QUICK STAR
LADY-META
IBANDETTE S
LICORNE DES FORETS
BANDETTE S
ORLANDO
NADETTE S