6 feb. 2024 21:00:00

9 bids

Wat een blikvanger is dit. De vierjarige Pablo Picasso heeft een prachtige uitstraling en goede gangen. Geschikt voor de dressuur- en springring of zelfs eventing. Een echte allrounder die niet snel onder de indruk is. Pablo Picasso is zadelmak.

Vader Glock’s Kardam’s-Whisper, zoon van de Grand Prix-dressuurhengst Glock’s Toto jr., is door Hans-Peter Minderhoud in de sport uitgebracht nadat hij de verrichtingstest in Adelheidsdorf won met gemiddeld een 9,16 voor de dressuuronderdelen.

Moeder Walk on Top (Idocus x Flemmingh x Le Mexico x Amor) voert zowel dressuur- als spirnggenen. Ze leverde het CIC1* eventingpaard Fado en vier dressuurpaarden op Z1 tot en met Lichte Tour niveau.

Haar vijfjarige zoon Oliver Twist (Henkie) was afgelopen zomer met 33.000 euro de veilingtopper tijdens de Goresbridge Sport Horse Sales. Uit deze merrielijn komt ook de goedgekeurde hengst Sir Sinclair.

Geboortedatum 09-04-2020
Kleur Donker bruin
Stokmaat 166
BTW 0.00%

GLOCK'S KARDAM'S-WHISPER
GLOCK'S TOTO JR
TOTILAS
BATASTOTO
WHISPER
SIR SINCLAIR
KAVINA
WALK ON TOP
IDOCUS
EQUADOR
ERETHA
KRISHNA
FLEMMINGH
CHRISTA