OZZY WS

Chacoon Blue met vermogen en wat is die mooi..
Bekijk de volledige collectie van Valentine Auction

7 feb. 2023 21:37:00

15 bids

De hindernis is niet snel te hoog voor deze schitterende Chacoon Blue-zoon. De vierjarige Ozzy WS heeft vermogen en veel kwaliteit. Een prachtige vierjarige met een makkelijke manier van springen, een top balans en heel lichtvoetige bewegingen. Hij is goed zadelmak en geeft zijn ruiter een heerlijk gevoel door zijn mooie zelfhouding, zachte mond en fijne looplust. Hij heeft qua opleiding nog wel wat tijd nodig, aangezien hij scherp is, maar wel eerlijk.

Ozzy WS stamt af van Chacoon Blue (Chacco Blue), die 1.55m GP geklasseerd is en de oogappel van Paul Schockemöhle. Hij wordt veelvuldig ingezet door fokkers vanwege zijn springkwaliteiten, techniek en pedigree. De oudste nakomelingen zijn 6,5 jaar en springen internationaal 1.30m en 1.35m, waaronder de goedgekeurde hengst Chacoolou PS.

Moeder Eulanda, via Ustinov een kleindochter van Wereldbekerkwalificatiewinnaar Libero H, sprong zelf met prachtige manieren en een goede instelling op 1.30m niveau. Deze mooie elitemerrie was bovendien reserve kampioen op de KWPN-merriekeuring in Overijssel en derde op de Nationale Merriekeuring bij de oudere merries. Haar eerste veulen is de bijna zesjarige, zeer beloftevolle Mogwai WS, die momenteel op 1.20m niveau springt.

Eulanda is een halfzus van het CCI3* eventingpaard Fulco (winnaar zilver op het NK junioren en zesde op het EK eventing junioren met Leida Naber in 2021), de 1.40m springpaarden Calanda en Alanda (als zevenjarige zeer overtuigend onder Maggie Jayne, USA) en nog twee 1.30m springpaarden.

Grootmoeder is de preferente prestatie stermerrie Ulanda (Ircolando x Voltaire).

Geboortedatum 13-06-2019
Stokmaat 170

CHACOON BLUE
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
CONTARA
CINDINA
CARTOON
WIDINA II
EULANDA
USTINOV
LIBERO H
HAIFA
ULANDA
IRCOLANDO
KORALIJN