9 bids
Hij heeft een prachtig model, een goede manier van bewegen en springt met vermogen. Deze driejarige Otmar S kan een succesvol springpaard of hunter worden. Op de video zie je zijn allereerste sprongen die hij maakt.
Vader Ibolensky (Cornet Obolensky) sprong in december zijn eerste internationale 1.35m rubrieken onder Miranda Harrington en begint in de fokkerij aan de weg te timmeren. Uit zijn eerste jaargang won zijn dochter Magic Linda DL begin december de GMB-finale voor vierjarige springpaarden met zeer hoge cijfers en is zijn zoon Mister Collin goedgekeurd bij het KWPN.
Moeder Utoloma S voert de waardevolle genen van Libero H, Concorde en Lucky Boy xx. Ze lever al drie internationale springpaarden: Darcoloma S (1.45m), Bijzonder S (1.35m) en Henderson S (1.35m). Zelf is ze een halfzus van Happy-Loma (1.45m) en twee 1.30m springpaarden.
Geboortedatum | 18-05-2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Stokmaat | 162 |
BTW | 0.00% |
IBOLENSKY
CATRIONA
FEMMENOR
UTOLOMA S
LIBERO H
LANDGRAF I
OKTAVA HSP
KYRA
CONCORDE
VOLOMA