12 bids
Zijn oma Audi’s Jikke (Concorde) sprong de zwaarste parcoursen ter wereld onder Eric van der Vleuten, maar deze driejarige gaat het waarschijnlijk helemaal maken in de hunterring. Wat een prachtige techniek van springen, mooie galop en lichtvoetigheid. Daar lopen er veel warm voor.
Otis stamt af van Maestro van de Bisschop (1.35m springen), die de topgenen van Cornet Obolensk en Heartbreaker combineert. Moeder Jikke stamt af van Caretino Gold (1.40m springen) en is een halfzus van Dilona (1.40m). Nauw verwant zijn ook de KWPN-goedgekeurde hengsten Vleut (1.60m Grand Prix) en Genius.
Geboortedatum | 28-04-2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | AES |
Stokmaat | 167 |
MAESTRO VD BISSCHOP
SECRET LOVE WONDERLAND
LIBERO H
PRISCILLA
JIKKE
CARETINO GOLD
TERINA I
JIKKE
CONCORDE
SURPRISE