7 bids
Deze driejarige Orinderella is nog niet in training geweest en komt op ons over als een voorzichtig springpaard met een groot hart. Een prachtige merrie met goede bewegingen, dat moet veel rijcomfort geven in de toekomst.
Vader is de populaire dekhengst Harley VDL, die zelf op 1.55m niveau uitkwam en veel kwaliteit meegeeft aan zijn nakomelingen.
Moeder Rinderella VDL(Caretino x Romino) is in Holstein geboren en behaalde bij het KWPN de predikaten keur, preferent en prestatie. Ze bracht de goedgekeurde hengsten Veron, Quinta Real en Chocolat (1.35m) en Arinderella VDL (1.40m) en de pas zesjarige Kenzo (internationaal 1.30m springen met René Tebbel, GER).
Grootmoeder Finetta I leverde ook fantastische sportpaarden. Naast Oki Boy (1.60m Grand Prix in Spaanse dienst) zijn dat Lombardi 19 (1.40m) en Camino (1.40m).
Geboortedatum | 03-05-2019 |
Kleur | Bruin |
Stokmaat | 162 |
HARLEY VDL
BACAROLE
LARTHAGO
DAISY IV
RINDERELLA VDL
CALETTO II
ISIDOR H
FINETTA I
ROMINO
VERONA