8 nov. 2022 21:24:00

Verkocht naar Frankrijk

17 bids

Check haar prachtige model, lichtvoetigheid en kwaliteit op de sprong. Deze springt echt goed. Een droompaard voor een dame of kleinere ruiter. De driejarige Opaal TCS is al onder het zadel en laat zich heel fijn rijden.

Vader Innocent is een negenjarige zoon van Zambesi TN x Calvados. Hij werd door het KWPN goedgekeurd met onder meer een 8,5 voor vermogen en 8 voor reflexen en is inmiddels 1.35m springen geklasseerd.

Opaal TCS is gefokt uit het 1.45m springpaard Chanel Z (Cupido Flamingo Z), gereden door Lorenzo de Luca (ITA). Chanel Z is ook moeder van Afira Z (internationaal 1.45m springen) en de zesjarige Lamborghini TCS (internationaal 1.30m niveau)

Grootmoeder Veacari (Niagara x Lauriston) bracht ook het internationaal 1.40m springpaard B ‘NL’ en is zelf een halfzus van twee internationale 1.40-1.45m springpaarden.

Geboortedatum 03-05-2019
Stokmaat 163

INNOCENT
ZAMBESI TN
CALANDA Z
BEAU LUDINE S
CALVADOS
MERLUDINE
CHANEL
CUPIDO FLAMINGO
CHELLANO
ETALONDA
VEACARI
NIAGARA
MILACARIE