ONDINA

Instelling en iedere sprong hetzelfde
Bekijk de volledige collectie van Valentine Auction

6 feb. 2023 21:34:00

11 bids

Niks gaat boven een fantastische instelling en dat heeft deze driejarige Westfaalse merrie. Ondina springt steeds weer op dezelfde manier en met veel gemak. Geschikt voor diverse disciplines. Het is een prachtige merrie met een sterk model.

Vader Origi d’Or, interessant gefokt met Diamant de Semilly, Toulon en Cumano in de afstamming, is bij maar liefst zes stamboeken goedgekeurd. Hij imponeerde als jong paard met zijn vermogen en reflexen en leek daarbij – ook door zijn kleur - op zijn halfbroer Dominator Z.

Moeder Cora stamt af van de 1.45m springhengst Chanteur de Noir. Grootmoeder is de goedfokkende staatspremiemerrie Baghira de Rouet (Balou du Rouet x Pilot), die ook moeder is van het 1.55m Grand Prix-springpaard Zita (Zirocco Blue VDL). Zita was succesvol onder Janne Friederike Meyer (GER) en springt tegenwoordig 1.50m parcoursen met Hilary Mc Nerney (USA).

Geboortedatum 29-04-2020
Kleur Donker bruin
Studbook Westfalen
Stokmaat 164

ORIGI D'O
JO JO D'O
TOULON
NOISETTE DES VAUX
CORA
CHANTEUR DE NOIR
COULEUR NOIRE
ALEXA
BAGHIRA DE ROUET
BALOU DU ROUET
PILOTIN