6 feb. 2023 21:17:00

Verkocht naar Duitsland

De vierjarige Olympia heeft nog niet veel ervaring, maar dat ze kwaliteit heeft op de sprong kunnen we allemaal zien. Deze merrie heeft een prachtige kleur, veel bloed, een goede instelling en vermogen. Ga jij hiermee aan de slag?

Vader Juweel is een AES-goedgekeurde zoon van Grisedi (1.55m springen) en de 1.35m springmerrie Vaya ter Wulverdreve.

Moeder Hazelberg’s Festival stamt af van de 1.55m springhengst Winston Jumper R (Cantos), die uitgebracht werd door Aniek Diks (NED). Grootmoeder Hazelberg’s Rhapsody is een NRPS-merrie van Rapptaenzer x Amati.

Geboortedatum 12-04-2019
Studbook AES
Stokmaat 170

JUWEEL
GRISELDI
GROSSO Z
GALINA
VAYA TER WULVERDREVE
APOLLO VAN HET LINDEBOS
MAYA TER WULVERDREVE
HAZELBERG'S FESTIVAL
WINSTON JUMPER R
CANTOS
JUMPER H
HAZELBERG'S RHAPSODY
RAPPTAENZER
HAZELBERG'S ANTIGONEE