1 mei 2023 21:55:00

20 bids

De vierjarige Odyssey SW staat aan de vooravond van een beloftevolle sportcarrière. Hij is zadelmak en klaar om opgeleid te worden tot iets heel speciaals, want wat een kwaliteit heeft deze ruin. Een prachtig gemodelleerd paard met een zeer goede sprongafloop van nature. Wij zijn fan!

Vader Balou du Rouet, onverminderd populair als zoon van Baloubet du Rouet en halfbroer van de fenomenale springhengst Balou du Reventon, is hier gecombineerd met een 1.40m springmerrie.

Moeder Bepomein, een KWPN-elitemerrie, werd internationaal uitgebracht door Michael Grijmans (NED). Op jonge leeftijd toonde ze al talent in de IBOP. Ze slaagde met een 8,5 voor reflexen en achten voor vermogen en instelling.

Als dochter van topvererver Chacco Blue x olympisch kampioen Jus de Pomme x de invloedrijke Voltaire maakt ze haar afstamming waar. Bepomein’s oudste nakomeling Fox SF (Indoctro) is internationaal 1.40m springen.

Grootmoeder Pomein, een halfzus van het 1.60m Grand Prix-paard Colarde E, fokte voortreffelijk gezien haar kinderen Wokarde-E (1.55m Grand Prix), Epomein (1.50m), Cicomein VDL (1.50m), Bepomein (1.40m), Fjusmein (1.40m) en Jarremein L.A.T. (1.30m.).

Geboortedatum 31-05-2019
Stokmaat 162
BTW 0.00%

BALOU DU ROUET
MESANGE DU ROUET
GEORGIA
CONTINUE
GEORGETTE II
BEPOMEIN
CHACCO BLUE
CHAMBERTIN
MOM'S CONTARA
POMEIN
JUS DE POMME
DOMEIN