4 apr. 2023 22:09:00

9 bids

De vierjarige, grootramige Odysseus is nog heel groen en gevoelig, maar kan in de juiste handen tot iets bijzonders uitgroeien. Hij is heel licht in de mond, springt met vermogen en lichtvoetigheid en heeft een eerlijk karakter.

Vader is de populaire dekhengst Harley VDL, die zelf op 1.55m niveau uitkwam en veel kwaliteit meegeeft aan zijn nakomelingen.

Moeder Zara sprong zelf op 1.30m niveau en is een elitemerrie van de bekende vererver Indoctro. Ze bracht ook de internationale 1.35m springpaarden Derke en El Basta en de zesjarige Midcap (1.25m niveau).

Ook grootmoeder Tantiene (Voltaire x Ramiro) sprong 1.30m parcoursen. Zij leverde twee 1.35m en twee 1.40m springpaarden en is zelf een halfzus van de 1.60m Grand Prix-springpaarden Astrello (KWPN-goedgekeurde hengst), Vennoot, Rolls en Morning Star en het 1.55m Grand Prix-paard Wallstreet.

Geboortedatum 13-05-2019
Kleur Vos
Stokmaat 179

HARLEY VDL
BACAROLE
LARTHAGO
DAISY IV
ZARA
VANESSA VII H
TANTIENE
ESTRELLA