8 feb. 2022 21:52:00

Verkocht naar Nederland

17 bids

Als we punten zouden geven voor het model, de manier van springen en het vermogen, dan zou O.Steve zeer hoog scoren. Deze prachtige driejarige hengst gaat nog veel van zich laten horen in de toekomst!

Zijn vader Jackass is helaas op vierjarige leeftijd onverwacht overleden, nadat hij een jaar eerder goedgekeurd werd door het KWPN met 81 punten. Als zoon van Untouched x Contender was hij zeer interessant gefokt.

Moeder Chery voert de Grand Prix-genen van Verdi TN en Holland. Ze legde een goede EPTM af met achten voor vermogen en instelling en werd bevorderd tot KWPN-elitemerrie. Haar volle zus Elles is 1.30m geklasseerd.

Grootmoeder Peggy leverde in combinatie met Hors la Loi II: Ukkepuk (1.30m springen en Lichte Tour dressuur) en Wesley (internationaal springen met Mirco Casedei).

Geboortedatum 10-03-2019
Stokmaat 170
BTW 0.00%

JACKASS
UNTOUCHED
UNTOUCHABLE
CANTATE I
ONDINE I
VARDANA
CHERY
VERDI
CLARISSA
PEGGY
HOLLAND
JOSEFIEN