3 jan. 2023 21:14:00

Verkocht naar Spanje

X-RAYS

Voor deze driejarige hengst zal een hindernis ook niet snel te hoog staan. Wat een vermogen straalt hij uit. Een prachtig gemodelleerde schimmel met een grote galop en bloed. Hij springt elke hindernis op dezelfde, constante manier. Hier verwachten we het nodige van!

Vader Jobolensky Sitte is een sBS en Zangersheide goedgekeurde zoon van Cornet Obolensky en kleinzoon van de 1.55m Grand Prix merrie Artemise du Houssait.

Moeder Delice De Fremis stamt af van springpaardenleverancier Ogano Sitte en is de moeder van het 10-jarig 1.50m Grand Prix springpaard Werika, die gereden wordt door Edouardo Sanchez Navarro (MEX).

Via Venise De Fremis (Clinton) gaat deze merrielijn terug op Arnica Houssoi Z (Aramis de la Cense), moeder van zes springpaarden op 1.30m tot en met 1.50m niveau.

Geboortedatum 10-05-2019
Studbook SBS
Stokmaat 165

JOBOLENSKY SITTE
GIULIA DU HOUSSOIT
BUTTON SITTE
ARTEMISE DU HOUSSOIT
DELICE DE FREMIS
OGANO SITTE
DARCO
IALTA SITTE
VENISE DE FREMIS
ARNICA HOUSSOI