NEW YORK ES

Modern sportpaard met kwaliteit
Bekijk de volledige collectie van Foals & young horses (okt 2020)

13 okt. 2020 21:31:00

Verkocht naar Tsjechiƫ

5 bids

Clinical Report

New York ES is een driejarige belofte. Bij het vrijspringen zie je meteen dat dit om iets aparts gaat. Een kwaliteitsvol springpaard dat voorzichtig wil zijn en veel vermogen in huis heeft. Een voor de toekomst!

Vader Stakkato Gold, die zelf twee Grand Prix ouders heeft, presteerde op 1.50m niveau maar staat nog beter bekend als vererver van talrijke 1.60m Grand Prix-springpaarden.

Moeder Iris is een elitemerrie die de 1.60m Grand Prix -hengsten Mr.Blue, Air Jordan, Chellano Z en Lux in haar pedigree voert. Ze scoorde zelf 80,5 punten voor haar IBOP (waaronder een 8,5 voor vermogen en instelling) en is een halfzus van de 10-jarige elitemerrie Fantastico (Cantos) die op 1.40m niveau uitkomt.

Grootmoeder Amber Z (Air Jordan Z) is een volle zus van het 1.50m springpaard Air Nike Z van de Helle onder Monique van den Broek en halfzus van twee 1.30m springmerries, waarvan er één moeder is van de vierjarige KWPN-goedgekeurde hengst La Costa ES (Mosito van het Hellehof).

Deze merriestam levert al generaties lang internationale springpaarden, zo ook de nauw verwante Dutch Blue (1.50m), Benita (1.45m), Funky Blue (1.45m), Roxsy (1.50m), Cointreau (1.60m) en USA Today (1.60m).

Geboortedatum 07-03-2018
Stokmaat 163

STAKKATO GOLD
STAKKATO
SPARTAN
PIA
WERTHERROESCHEN
WERTHER
L'ESPRIT DE PARIS
IRIS
COUPERUS
ACARLA
AMBER Z
AIR JORDAN Z
CENTERFOLD Z