17 bids
We hebben maar liefst twee Comme il Faut x Zirocco Blue-producten in de veiling! Oftewel atletisch vermogen gecombineerd met grandioze power. De driejarige Nardilavsca-Keizersberg is een modern springpaard met een goed instinct op de sprong. Daardoor lijkt het een echte winnaar voor de toekomst te zijn!
Vader Comme il Faut maakt al meerdere jaren indruk onder het zadel van Marcus Ehning, geheel naar verwachting als zoon van Cornet Obolensky en ‘gouden’ Ratina Z.
Moeder Jerdilavsca Fortuna heeft ook een pedigree vol bewezen Grand Prix-hengsten: Zirocco Blue x Verdi x Voltaire x Nimmerdor. Zelf is ze een halfzus van Fascinating Fortuna (Zapatero VDL), die op achtjarige leeftijd internationaal 1.45m debuteerde onder Patrick Lemmen (NED).
Grootmoeder Mhilavsca Fortuna leverde drie internationale springpaarden: Vorione Fortuna (1.50m), MSH Dream Girl (1.45m) en Christian Dior (1.40m) en was zelf een halfzus van Bottorfer (1.50m) en Biskit (1.45m). Mhilavasca’s bekendste kleinkinderen zijn: de KWPN-goedgekeurde hengst Entertrainer (1.60m GP), Bull Run’s Divine Fortune (1.55m niveau met Kristen Vanderveen, USA) en Zellobee (1.55m GP met Maureen Bonder, NED). Achterkleinzoon Kordon VDL is goedgekeurd bij het KWPN.
Geboortedatum | 13-05-2018 |
Kleur | Bruin |
Stokmaat | 163 |
COMME IL FAUT
RABANNA V CLOST
RATINA Z
G.RAMIRO Z
ARGENTINA Z
JERDILAVSCA FORTUNA
LIRCORNE DES FORETS
BERDILAVSCA
VERDI
MHILAVSCA F