14 bids
Hier lopen wij warm voor en wij denken jij ook! Als je nou echt iets heel bijzonders zoekt met toekomstperspectief, bekijk dan de video van de vierjarige Namsen. Een zeer atletisch springpaard met alle kwaliteiten die een topruiter zoekt. Wie gaat voor zijn opleiding zorgen?
Vader Falaise de Muze sprong zelf internationaal op 1.50m niveau en fokt bovengemiddelde springpaarden. Geboren in 2011, 2012 en 2013 zijn bijvoorbeeld Gio W-Z, Handyman, Huntelaar, Hurricane D.D. en Ivory TCS, die 1.55/1.60m Grand Prix springen. Zelf is Falaise gefokt uit de EK-merrie Exquis Walnut de Muze, die zeer succesvol was met Harrie Smolders.
Namsen komt uit de bekende Dolaris-lijn. Moeder Nalaris (Iroko) leverde onder andere Donnalaris (1.50m springen), Santa Caterina (1.45m) en Jenz (1.40m) en is grootmoeder van de KWPN-goedgekeurde hengst Kempinski (Darco). Grootmoeder Jolaris (Nimmerdor x Notaris) bracht bijvoorbeeld Within Temptation (1.50m), Zip (1.45m) en How do you do (1.40m).
Geboortedatum | 11-08-2018 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Vos |
Stokmaat | 163 |
FALAISE DE MUZE
WANDOR VAN DE MISPELAERE
LANDOR S
SISTER PLEASURE MISPELAERE
WALNUT DE MUZE
NABAB DE REVE
QERLY CHIN
NALARIS
IROKO
PILOT
BIANCA H
JOLARIS
DOLARIS D