2 feb. 2021 20:46:00

Verkocht naar Canada

13 bids

Clinical Report

Clinical Report B

Dit is nou zo’n schitterend paard dat in onze ogen elke amateur ruiter blij gaat maken. Ze springt constant en met een heel mooi voorbeentechniek. Mex is zadelmak.

Mex stamt af van de prachtige Durango VDL, die met Ashley Fleischhacker op 1.55m niveau uitkomt in Amerika. Haar halfzus Farona (Baltic VDL) springt haar 1.60m parcoursen onder Daniel Coyle (IRL).

Mex is gefokt uit de stermerrie Oviera, dochter van Burggraaf x Nabuur x Erdball xx en een volle zus van het 1.60m Grand Prix-paard Kuno II (ruiter Niklaus Schurtenberger) en de 1.40/1.45m springpaarden Melrik en Naburo. De Nabuur-merrie Elrike is ook de overgrootmoeder van de recente Westfaalse kampioenshengst springen Armstrong (Arezzo VDL).

Geboortedatum 04-04-2017
Stokmaat 165

DURANGO VDL
LICORNE DES FORETS
NARONA
LUX
REBEKKA
OVIERA
BURGGRAAF
LANDGRAF I
LOANDA
ELRIKE
NABUUR
ULRIKE