7 mei 2020 19:40:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

23 bids

CLINICAL REPORT

Me the Rebel is de droomcombinatie van Cornet Obolensky en Baloubet du Rouet. Het is een prachtige verschijning die bovendien fantastisch springt. hij kan zowel een top GP paard worden alswel een gekeurde hengst.

Geboortedatum 01-04-2017
Stokmaat 167

CORRADO I
URTE I
RABANNA V CLOST
HOLIVEA V. CLOST
FEQUIVERA-M
MESANGE DU ROUET
QUIVERA DENNEHOEVE Z
QUASIMODO Z
VALIDA 'S'