Veiling start in

28/09/2024 12:00:00
8.000,00 Instelprijs

De zevenjarige Marley valt op met zijn kwaliteit op de sprong en goede techniek van springen. Hij is door een amateurruiter uitgebracht op 1.10m niveau. Hij kan iets sterk zijn, maar het is absoluut een fijn paard.

Vader is Harley VDL, die zelf op 1.55m niveau uitkwam en veel kwaliteit meegeeft aan zijn nakomelingen. Zijn moeder Larthago (1.50m springen) bracht vier 1.60m Grand Prix-paarden, waaronder de goedgekeurde hengsten Casago en Dimitri.

Moeder Constance-Carla (Unaniem x Daimler) gaat in de moederlijn terug op Bicarla (Ariban xx), moeder van een 1.40m en 1.35m springpaard.

Geboortedatum 15-05-2017
Kleur Vos
Stokmaat 169
BTW 0.00%

HARLEY VDL
BACAROLE
LARTHAGO
DAISY IV
CONSTANCE-CARLA
UNANIEM
NUMERO UNO
PASSIVONA
KARINA-CARLA
DAIMLER
BICARLA