3 okt. 2023 20:52:00

Verkocht naar Spanje

2 bids

De vijfjarige Manny ‘T’ is een prachtige zwarte ruin die mooi opwaarts gebouwd is en lichtvoetig en fijn in balans beweegt. Hij springt met afdruk en vermogen en toont een goede instelling. Elke sprong is hetzelfde, een heel fijn sportpaard.

De springcarrière van L’Arc de Triomphe stopte op 1.30m niveau, maar hij bleek een zeer goede vererver te zijn. Wie kent zijn goedgekeurde zonen Qlassic Bois Margot en Tsunami (beide 1.60m Grand Prix) nou niet? Of de 1.65m GP geklasseerde hengsten Rokfeller de Pleville Bois Margot en Ugolino du Clos.

Manny komt uit de bonte merrie Ramoro (Ico Sun x Pericles xx), een halfzus van Gert (1.35m springen en Z2-dressuur). Nauw verwant is het 1.40m springpaard Pandour.

Geboortedatum 20-06-2018
Kleur Donker bruin
Studbook SBS
Stokmaat 168

L'ARC DE TRIOMPHE
LANDOR S
LANDADEL
FUREIDA 2
PRAELUDIUM
PILOT
GYBSI
RAMORO
ICO SUN
MARCO POLO
SONJA
WAMORO
PERICLES XX
AMORA