MALDINI

Prachtige type, echte allrounder!
Bekijk de volledige collectie van Youngster & Ridden 29/5-1/6

1 jun. 2021 22:15:00

Verkocht naar Mexico

12 bids

Shine in de ring met Maldini! Deze vierjarige is een buitengewoon fijn paard dat op de goede manier springt en een echte eyecatcher is. Geschikt voor vele disciplines als je naar onze mening vraagt.

Moeder Wies Avanta (elite preferent prestatie) leverde al drie internationale springpaarden: elitemerrie Edsiliavanta (Berlin) in het 1.40m met Jurre van Bommel, Gabri (Voltaire) op 1.50m niveau met Doron Kuipers en de zesjarige Zangersheide goedgekeurde hengst Karim (Harley VDL) in het 1.20m.  Deze stam van Renville leverde al talrijke internationale sportpaarden.

Vader Malibu Z, zoon van topvererver Mr.Blue,  liet op jonge leeftijd veel talent zien. Grootvader Nassau brak met Jeroen Dubbeldam door op topniveau en sleepte teambrons en individueel brons binnen op het EK in San Patrignano 2005, nadat ze al zilver hadden gewonnen op het NK.

Geboortedatum 21-03-2017
Kleur Vos
Stokmaat 165

MALIBU TN
COUPERUS
ACARLA
URSULA
HORS LA LOI II
OLANDA
WIES AVANTA
NASSAU
GAZELLA
DAVANTA
NOTARIS
WAVANTA