6 jun. 2023 21:52:00

Verkocht naar Griekenland

11 bids

Hoe veelzijdig wil je ze hebben? De zesjarige Make it Happen heeft concourservaring in het springen (1.10m niveau) en in de dressuur. Een heel veelzijdig sportpaard dat in de hunterring ook niet zal misstaan.

Vader Farfan M (Cantos) is een prachtige KWPN-hengst die door jeugdamazone Liesje Vrolijk succesvol is tot en met 1.40m niveau.

Moeder Winner K, dochter van veel winnende Pacific (1.40m springen met Wout-Jan van der Schans), werd zelf in de M2-dressuur uitgebracht. Grootmoeder Silke van Euverbaeke (Capital) liep Z2-dressuur en 1.10m springen en leverde ook het 1.35m springpaard Touchette. Zelf was Silke een volle zus van de AES-goedgekeurde 1.50m springhengst Titus van Euverbraeke, gereden door Guy Williams.

Geboortedatum 30-03-2017
Kleur Donker bruin
Stokmaat 165

FARFAN M
CANTOS
GABANTA
NIKITA
LUX
JUWEEL
WINNER K
PACIFIC
CORLAND
JOYFUL LADY
SILKE VAN EUVERBAEKE
CAPITAL
PRINSES VAN EUVERBRAEKE