6 dec. 2022 21:36:00

6 bids

Als deze vijfjarige de tijd krijgt en fijn doorgetraind wordt, dan verwachten we hem op hoog niveau terug te zien. Magic Dream heeft een paar keer 1.10m parcoursen gesprongen en heeft nog niet alle ervaring, maar we zien absoluut potentie in hem. Een mooi gemodelleerd springpaard met vermogen en een grote galop.

Magic Dream stamt af van Glen, ook wel bekend als Golden Dream. De elfjarige schimmel van Zirocco Blue VDL wordt door Jonathan McCrea (USA) gereden en heeft veel ervaring op internationaal 1.45m niveau.

Moeder Sophia II Bella (Lancelot) bracht al meerdere fijne sportpaarden: Wisophia Bella (1.35m), Baldatus (internationaal 1.35m), Gitta Bella (CIC1* eventing) en Jazmira Bella (1.20m niveau). Grootmoeder is Izmira-Bella (Armstrong x Phantheon xx), moeder van onder meer Ricardo (1.45m springen) en twee 1.40m springpaarden en grootmoeder van de goedgekeurde hengsten Newcastle, King Falaise, Iron Mike (1.40m springen) en nog enkele 1.40/1.45m springpaarden.

Geboortedatum 04-05-2017
Kleur Donker vos
Stokmaat 175

GOLDENN DREAM
ZIROCCO BLEU VDL
MR.BLEU
LICORNE DES FORETS
UTHALINA-M
JULIO MARNIER
NATHALINA M.
SIOPHIA II BELLA
LANCELOT
DIADEEM
IZMIRA-BELLA
ARMSTRONG
SOPHIA BELLA