5 okt. 2021 21:48:00

Verkocht naar Nederland

1 bod

CLINICAL REPORT

Hunter of springpaard? Maddox kan beide kanten op. Wat een prachtig model heeft hij. Een modern paard met een fijn karakter dat straks de show kan stelen in de hunter of springring.

Vader Entertainer (Warrant) staat er om bekend dat hij fijne springpaarden levert die goed in het werk groeien. Zelf sprong hij tot en met 1.60m niveau onder Michel Hendrix (NED).

Maddox is gefokt uit de bekende Twiggy-familie. Moeder Fao-Kwiggy is een dochter van Wietvot (Guidam), die later onder de naam Lansdowne 1.60m Grote Prijzen sprong onder Conor Swail (IRL).

Grootmoeder Oakwiggy (Unesco x Julio Mariner xx) is een halfzus van de goedgekeurde hengst Tjungske (1.35m springen) en Bink (1.40m). Nauw verwant zijn Eruo Kwik Boy (1.50m), Trabelsi OH (1.50m) en de 1.45m springpaarden Zooeptop en Black Jack.

Geboortedatum 20-06-2017
Kleur Vos
Stokmaat 163
BTW 0.00%

ENTERTAINER
WARRANT
NUMERO UNO
KARANTA
SHILAVSCA FORTUNA
CORLAND
MHILAVSCA FORTUNA
FAO-KWIGGY
LANSDOWNE
GUIDAM
IVORY
AOKWIGGY
UNESCO
O.K.WIGGY