1 mei 2023 21:40:00

Verkocht naar Nederland

6 bids

Nog zo’n mooie en fijn bewegende vierjarige. Lorenzo Z springt nu nog iets lang in het voorbeen, maar compenseert dat volop met zijn vermogen en goede instelling.

Levisto Z was de grote lieveling op Zangersheide en bereikte met Judy-Ann Melchior prachtige resultaten op het allerhoogste niveau. Zijn moeder Chica Bay kwam ook al op 1.60m niveau uit.

Moeder Hramira is een dochter van de topverervers Ramiro Z x Heartbreaker. Ze bracht al een internationaal springpaard op 1.30m niveau: Calisto de Laubry Z. Zelf is Hramira een halfzus van Whycoconah Ter Linden (1.60m Grand Prix), Gamiro (1.45m) en drie 1.35m springpaarden. Haar jongste halfzus Ninnie Z nam vorig jaar deel aan het WK voor vijfjarige springpaarden in Lanaken.

Geboortedatum 30-04-2019
Stokmaat 172

LEVISTO Z
LEANDRO
LANDGRAF I
IDURA
HIRTIN
CAROLUS I
WAAGE I
HRAMIRA
RAMIRO Z
RAIMOND
VALINE
SISSIE TER LINDEN
THEMIS DE LA BRUYERE