8 feb. 2022 21:58:00

Verkocht naar Italiƫ

12 bids

Results

Dit is nog eens comfortabel rijden! Een heerlijk te rijden zesjarige, die met veel balans en heel mooi bergopwaarts galoppeert. Lincoln geeft zijn ruiter een geweldig gevoel. Hij heeft wedstrijdervaring op 1.10m niveau.

De negenjarige Cohinoor VDL is zelf internationaal 1.45m geklasseerd met VDL Stud-ruiter James Billington en gaat nog veel dikkere proeven springen. Met Cornet Obolensky, Stakkato en Contender in zijn pedigree is hij beloftevol gefokt.

Moeder Herona stamt af van de tophengst Zirocco Blue VDL, die jarenlang in het Nederlands team sprong met Jur Vrieling. De merrie is een volle zus van de KWPN-goedgekeurde hengst Durango VDL (1.55m springen met Ashley Fleischhacker, USA) en een halfzus van de Grand Prix-merrie Farona (Baltic VDL) die op haar negende al haar eerste 1.60m sprong onder Daniel Coyle (IRL), en de 1.45m springende Corona (Wittinger VDL) met Abbas Ghadiri (IRI),. Corona gaf op haar beurt het  tienjarig 1.50m springpaard Genesis HB (Carrera VDL) onder Jamie Wingrove (GBR).

Geboortedatum 09-06-2016
Stokmaat 168

COHINOOR VDL
SOPHIA
STAKKATO
CANDY
HERONA
LICORNE DES FORETS
NARONA
LUX
REBEKKA