4 jun. 2024 21:40:00

Verkocht naar Canada

16 bids

Als je het laatste bod op deze hebt, dan krijg je wel echt iets speciaals in handen. De driejarige Limoncello de Luxe is een prachtig getekende bonte die alles in zich heeft om een tophunter te worden. Hij heeft veel ruimte in galop, springt met vermogen en heeft een goed karakter.

Vader Last Samurai W&W is een achtjarige AES-goedgekeurde hengst op 1.30m niveau.

De bonte kleur komt van moeder Nikara-Limbo vandaan, dochter van de bonte hengst Limbo (Concorde). Ze bracht al een 1.50m springpaard: Fiper, gereden door Colin Syquia (PHI). Grootmoeder Ufonda (Lector) zien we ook in de pedigree van het 1.60m Grand Prix-paard Salomon Ter Wilgen en het 1.40m springpaard Colada T.

Geboortedatum 12-06-2021
Kleur Bont
Stokmaat 164

LAST SAMURAI W&W
LINCOLM L
LANDADEL
PIKAIA
LADY Z
LANGATA SON
PERDITA Z
NIKARA-LIMBO
LIMBO
CONCORDE
HIRA
UFONDA
LECTOR
NIFONDA