4 okt. 2022 22:13:00

Verkocht naar Hongarije

11 bids

Hij is lichtvoetig, intelligent en makkelijk. Geschikt voor meerdere disciplines. Deze driejarige hengst gaat heel veel mensen blij maken, net als dat zijn vader en talrijke andere nakomelingen dat deden.

Levisto Z was immers de grote lieveling op Zangersheide en bereikte met Judy-Ann Melchior prachtige resultaten op het allerhoogste niveau. Vermogen krijgt Levistro St.Huberthoeve Z ook grootvader Cicero Z Van Paemel mee. Hij wapperde met Dirk Demeersman over 1.60m Grote Prijzen alsof het niets was.

De oudste nakomelingen van moeder Kalorie St.Hubertushoeve zijn zes en vijf jaar en 1.20m springen geklasseerd. Kalorie’s halfzussen leverden Aragon SAvoy (1.50m springen) en Hotaowa de la Tourelle (1.45m)

Grootmoeder Wallonie van de St.Hubertushoeve (Cevin x Flugel van la Roche) bracht drie 1.30m springpaarden en is zelf een halfzus van de 1.50m springpaarden Isulco St. Hubertushoeve en Oh-Boy van St.Hubertushoeve. Er is dus volop springtalent aanwezig.

Geboortedatum 27-06-2019
Stokmaat 167

LEVISTO
LEANDRO
LANDGRAF I
IDURA
CHICA BAY
CAROLUS I
WAAGE I
KAROLIE ST. HUBERTUSHOEVE
CICERO Z VAN PAEMEL
RENDEZ VOUS VAN PAEMEL
WALLONIE VAN DE
CEVIN
CALORIE ST.HUBERTUSHOEVE