LEA LUNA S.N. Z

Springt met vermogen, uit stam Nucarlos (1.60m GP)
Bekijk de volledige collectie van Young Horses, horses under the saddle & Breeding 2 - 5 March

5 mrt. 2024 22:55:00

Verkocht naar Belgiƫ

4 bids

X-Rays Report

De vierjarige Lea Luna S.N. Z valt bij het springen op door het makkelijke vermogen dat ze toont. Ze doet iets merrieachtig aan en zwiepte een beetje met haar staart tijdens de videodag. Op stal is ze braaf.

Vader Leandro VG heeft 1.50m Grote Prijzen gesprongen met Jeroen De Winter (BEL). Als zevenjarige was hij eindwinnaar van de Hengstencompetitie in België. Op achtjarige leeftijd sprong hij foutloos in zijn eerste Longines ranking rubrieken (1.45m-1.50m niveau).

Moeder Tucarla Avo’s Z stamt af van Tornesch (1.60m GP) x Contendro II (1.55m GP). Overgrootmoeder Jokarla (Nimmerdor) staat bekend als moeder van het 1.60m Grand Prix-paard Nucarlos met Schuler Riley (USA) en drie 1.30-1.35m springpaarden. Jokarlo is ook de grootmoeder van de Zangersheide goedgekeurde hengst D’Avo’s Ducarlos (1.40m springen met Bart van der Maat) en Donna Karla (1.45m niveau).

Geboortedatum 19-06-2020
Stokmaat 160

Leandro VG
Gitano
Nabab de Reve
Avaana
Corsica VG Z
Chellano Z
Witness VG
Tucarla Avo's Z
Tornesch
Lux Z
Ninerta
Acarla
Contendro II
Jokarla