27 jul. 2020 20:52:00

Verkocht naar Nederland

7 bids

Klinisch rapport

Wie is er nou geen fan van Levisto Z, de koning van Domein Zangersheide. De schimmelhengst schitterde onder Judy-Ann Melchior op het hoogste niveau en blonk uit prachtige springmanieren en een geweldige instelling, wat hij weet door te geven aan zijn nafok.

Moeder Jetset VK (ook te koop) stamt af van Andiamo, die succesvol was tijdens talloze landenwedstrijden, wereldbekerwedstrijden en Grote Prijzen onder verschillende ruiters. Haar elitemoeder Femke VK (Indoctro) sprong in het 1.30m.

Grootmoeder is de bekende Regina Adelheid Z (Rebel Z), die zelf in het 1.35m uitkwam. Zij leverde negen nakomelingen in het 1.30m en hoger. Haar zonen Regino (Animo), goedgekeurd bij het KWPN, en JK Horsetrucks Alme Adelheid Z (Animo) kwam zelfs respectievelijk in het 1.60m en 1.50m uit. Ook de KWPN-goedgekeurde hengst Heineken VK VDL (Zirocco Blue), die 1.35m geklasseerd is, is gefokt uit Regina Adelheid Z. Overgrootmoeder Jasperina (Ramiro Z) presteerde in het 1.50m, haar moeder Gracina (Jasper) kwam in het 1.40m uit. Over prestatiemerries gesproken…

Geboortedatum 21-04-2020

LEVISTO Z
LEANDRO
LANDGRAF I
IDURA
CHICA BAY
CAROLUS II
WAAGE I
JETSET VK
ANDIAMO
ANIMO
TAJ MAHAL X
FEMKE VK
REGINA ADELHEID Z