2 nov. 2021 20:57:00

Verkocht naar Italiƫ

18 bids

Kopen en starten maar! De zesjarige Kosstello heeft al heel veel klasseringen op zijn naam op 1.30m niveau. Tussen zijn leeftijdsgenoten stond hij steeds bovenaan in de uitslagen. Hij blinkt uit in vermogen, kwaliteit en rijdbaarheid. Geschikt voor een professional, maar ook voor een amateurruiter. Kosstello wordt ook wel eens gereden door een tienjarig meisje, wat heel veel zegt over zijn geweldige karakter.

De prachtig gemodelleerde vader Calvino Z was als jong paard veelbelovend. Hij werd naar Amerika verkocht en door Chris Kappler uitgebracht. Na succesvolle starts in het 1.40m liep hij een blessure op en moest de sportcarriere worden onderbroken. Zijn nakomelingen doen het echter goed. Calvino Z leverde tot nu toe twaalf goedgekeurde hengsten en negen 1.60m Grand Prix springpaarden.

Moeder Fioletta, zelf 1.20m springen, stamt af van de 1.50m Grand Prix-hengst Carthino Z (Carthago Z). Grootmoeder Caletto Z, ook 1.20m springen, is net als Calvino Z een nakomeling van Calvin Z. Ze leverde twee internationale springpaarden: Chellane Z (1.60mGP) en Decco (1.50m) en is zelf een halfzus van Volado (1.60m Grand Prix) en Zanette (1.45m).

Geboortedatum 07-05-2015
Kleur Vos
Stokmaat 172

CALVINO Z
CALVIN Z
CALETTO II
MONOLINE
EASANETTE
RAMIRO Z
ASANETTE
FIOLETTA
CARTHINO Z
DAKINA
CALETTA Z
CALVIN Z
DOLLY