KONTENTO DU ROI

Top kwaliteit spring- of eventingpaard
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & ridden 1 October - 4 October 2022

4 okt. 2022 20:52:00

Verkocht naar Mexico

3 bids

Deze tweejarige Contendro I-zoon is iets speciaals! Zijn bewegingen en mooie model maken hem samen met zijn vermogen en reflexen niet alleen zeer geschikt voor de springsport, maar zal ook de harten van eventingliefhebbers sneller doen kloppen.

Vader Contendro I is een zoon van de invloedrijke Holsteiner sportvererver Contendro I en de sterk fokkende merrie Bravo (Reichsgraf) die onder meer ook de Jos Lansink’s voormalig 1.60m Grand Prix hengst Caretano bracht. Contendro I gaf meer dan zestig 1.60m Grand Prix springpaarden en meer dan 100 goedgekeurde zonen. De hengst stond bovendien jaren op één in de WBFSH-ranking Eventing.

In Kontento du Roi wordt de Holsteinse fokkerij samengebracht met een bewezen Franse moederlijn. Moeder Harcotique de Bremoy is een halfzus van meerdere succesvolle springpaarden, waaronder Andreas Kreuzer’s 1.60m Grand Prix-troef Reskiou de la Roque (Kannan) die op haar beurt het 1.70m GP springpaard Uno de la Roque van Francois Jr. Mathy gaf.

Via Quidam de Revel gaat de moederlijn terug op de Fair Play III-merrie Narcotique. Deze merrie sprong zelf 1.60m GP’s om vervolgens een net zo glansrijke carrière in de fokkerij tegemoet te gaan. Vier van haar nazaten werden goedgekeurd en sprongen op 1.50m-1.60m niveau.

Geboortedatum 22-06-2020
Kleur Bruinschimmel
Stokmaat 162

CONTENDRO
CALYPSO II
GOFINE
BRAVO
REICHSGRAF
OFARIM
HARCOTIQUE DE BREMOY
LABRYERE
LARIMAR
IMME VI
ONLY NARCOTIQUE
ADELFOS
JOLIE NARCOTIQUE