4 apr. 2023 22:14:00

Verkocht naar Polen

6 bids

Ze heeft twee veulens gehad en heeft concourservaring op 1.20m niveau. De achtjarige Kilbeggan moet nog wat aansterken van het veulenen, maar toont vermogen op de sprong en een goed karakter. Geschikt als springpaard en eventingpaard. Het lijkt erop dat ze dikke parcoursen kan gaan springen.

Kilbeggan stamt af van Glen, ook wel bekend als Golden Dream. De twaalfjarige schimmel van Zirocco Blue VDL wordt door Jonathan McCrea (USA) gereden en heeft veel ervaring op internationaal 1.45m niveau.

Moeder Zivona (Elmshorn x Jasper x Nimmerdor) bracht een stel fijne sportpaarden, zoals Ezivona (1.45m), Highland Lady (1.30m) en Johnnie Walker (1.35m). Zelf is ze een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Unaniem (1.60m Grand Prix), Crack Uno (1.55m GP), Edelvona (1.55m GP), Fantast (1.45m) en Hurricane (1.40m).

Geboortedatum 12-05-2015
Stokmaat 175
BTW 0.00%

GOLDEN DREAM
LICORNE DES FORETS
UTHALINA-M
JULIO MARINER
NATHALINA M.
ZIVONA
ELMSHORN
LORD
SANTA STRINGS
PASSIVONA
GABRIELLE