KIKI JHX

Een vijfjarige met veel kwaliteit
Bekijk de volledige collectie van Christmas auction (under saddle)

22 dec. 2020 22:03:00

Verkocht naar Tsjechiƫ

8 bids

Clinical report

Kiki JHX gaat nog veel mooie dingen doen in de springring. Wat een kwaliteit heeft deze vijfjarige merrie. Ze heeft veel bloed, maakt een goede sprong en heeft al enige parcourservaring opgedaan.

Van Zirocco Blue VDL is bekend dat hij geweldige springpaarden aflevert. Zelf sprong hij op topniveau onder Jur Vrieling en werd hij regelmatig ingezet voor landenwedstrijden. De pedigree wordt versterkt door de stempelhengsten Contender en Cor de la Bryere.

Kiki’s moeder is een halfzus van de NRPS-goedgekeurde hengst Cascor W (Cassini I) en verwant aan diverse internationale springpaarden, zoals de ruin Cardento (1.60m GP), Velerne ASK (1.60m GP), Goldika (1.60m GP), Caprice 463 en Belle Z (beide 1.50m springen).

Geboortedatum 26-01-2015
Kleur Vos
Stokmaat 164

COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
GEKAS DES FORETS
ZANDRIA
CALYPSO II
GOFINE
L-CARA
COR DE LA BRYERE
ZELENA II