2 aug. 2022 21:37:00

12 bids

Results

Results international

De zevenjarige Kibo W is laat aan zijn sportcarrière begonnen, maar wij denken dat dit een toekomstig Grand Prix springpaard is. Hij spring met enorm veel vermogen en wil voorzichtig zijn. Kibo W heeft inmiddels ervaring opgedaan op 1.20m niveau en is klaar voor de volgende stap. Van hieruit kan het nog wel eens heel snel gaan met hem! Als hij fris is, kan hij wel iets onder de indruk zijn van andere paarden.

Kannan heeft al talrijke Grand Prix-springpaarden afgeleverd nadat hij zelf zeer succesvol was op topniveau. De hengst Quabri de L’Isle en Tokyo 2 zijn zelfs op 1.70m Grand Prix niveau geklasseerd en Nino des Buissonnets won zelfs de Olympische Spelen in Londen met Steve Guerdat.

De Holsteiner merrie Wapitola (Clearway x Calando I) bracht al twee internationale springpaarden: Bernadette M&C (1.40m niveau met Sofia Farman, SWE) en Extasy (1.50m met Jana Wargers, GER). Tegenwoordig springt Extasy 1.45m parcoursen onder Victoria Ketchum (USA). Uit dezelfde familie komen de goedgekeurde 1.50m springhengsten Quite Capitol, Landcapitol en Cevin.

Geboortedatum 15-05-2015
Kleur Donker bruin
Stokmaat 168

KANNAN
FURIOSO II
GOGO MOEVE H
CEMETA
WOZIETA
WAPITOLA
CLEARWAY
WODKA II
G-CERISE
CALANDO I
U-CAPITOLA