6 bids
De 6,5-jarige Holsteiner merrie Kexie is niet drachtig en kan dus dit voorjaar ingezet worden voor de fokkerij. Ze heeft een prachtig model en een goede balans in galop. Ze is blind met haar linkeroog.
Haar vader Calibat, zoon van de legendarische Calido I, werd beperkt ingezet voor de fokkerij en sprong uiteindelijk op 1.35m niveau.
Moeder Trixie stamt af van Cash and Carry x Cor de la Bryere x Libretto. Ze brachta l twee fijne springpaarden: de elfjarige in Holstein goedgekeurde hengst Quentin VA (succesvol 1.50m springen met Will Simpson) en Credit Crunch (1.40m springen). Grootmoeder Hira III bracht Caraibe (1.45m springen) en P-Classic Girl (1.40m niveau). Nauw verwant is Roeds Payday (1.45m springen).
Kexie is nog niet zadelmak.
Geboortedatum | 25-05-2017 |
Kleur | Schimmel |
Studbook | Holstein |
Stokmaat | 168 |
BTW | 9.00% |
CALIBAT
CALIDO I
CANTUS
BARONESS VII
LEA III
ACOBAT II
ELBA I
TRIXIE
CASH AND CARRY
CASH
BALIA
HIRA III
COR DE LA BRYERE
SAFRA