17 bids
Aan looplust geen gebrek bij de vierjarige Pipa Kanan. Deze merrie was op de videodag sinds twee maanden zadelmak en laat een goede, werkwillige instelling zien. Hoe hoger de hindernissen worden, hoe beter ze het aanpakt. Ze laat al veel vermogen zien.
Vader Kannan jr. was de kampioen van de KWPN-hengstenkeuring. De prachtige schimmel werd begin vorig jaar met succes internationaal 1.45m gestart door Marcus Ehning.
Moeder Danieta is een elitemerrie van de Grand Prix-springhengst Zirocco Blue, die talrijke keren deel uitmaakte van het Nederlands springteam onder Jur Vrieling. Danieta scoorde zeer hoog voor haar EPTM (83,5 punten), met een 9 voor galop en vermogen en een 8,5 voor aanleg als springpaard. Al op de stamboekopname verdiende ze 85 punten voor exterieur en 85 voor springen. Danieta bracht al een succesvol sportpaard: Kynan, die met Tamra Smith (USA) CCI4* eventing en 1.30m springen geklasseerd is.
Grootmoeder Wanieta (Corland x Concorde) leverde een 1.30m springpaard en is een zus van vier springpaarden op 1.30-1.40m niveau.
Geboortedatum | 25-06-2020 |
Kleur | Schimmel |
Stokmaat | 167 |
BTW | 0.00% |
KANNAN JR
VAN META
QUICK STAR
LADY-META
DANIETA
LICORNE DES FORETS
WANIETA
CORLAND
NIETA