3 mei 2022 22:23:00

Verkocht naar Denemarken

14 bids

Wat een prachtige, scherp gemodelleerde merrie is dit. Deze zesjarige, lichtvoetig springende Indiana is op 1.10m niveau geklasseerd met een amateurruiter en gaat zeker hoger springen. Haar halfzus Calita (Calato) is in het 1.35m springen uitgebracht.

Vader Colman, zoon van de legendarische Carthago Z, weet zich buitengewoon goed te vererven. Hij leverde al zo’n vijftig springpaarden op 1.60-1.70m niveau. De bekendste zijn Catwalk IV, Con Dios III, Contagio, L.B. Convall en Zapria.

Indiana komt uit een voortreffelijke Holsteiner merrie. Moeder Passionata H (Corrado I) sprong zelf op 1.50m niveau en is een volle zus van Cocett III H (1.50m springen) en halfzus van Corinessa H (1.60m springen) en Calito (1.35m). Haar halfzus Libelle V leverde onder meer Contigo 37 (1.60m springen), Caruso (1.50m) en de goedgekeurde hengsten Checkandino (1.40m) en Capanos (1.45m).

Grootmoeder Goldkueste I (Lord) staat bekend als halfzus van dertien springpaarden op 1.30 tot 1.60m niveau, waaronder de 1.60m-GP paarden Largo, Frechdachs 92, Ulina I, Cornetto en Elektra I. Kortom, als fokmerrie is Indiana ook nog eens buitengewoon interessant.

Geboortedatum 12-05-2016
Studbook Holstein
Stokmaat 165

COLMAN
PERRA
ROSENQUARZ
LORD
FAUKASIEN
PASSIONATA
CORRADO I
COR DE LA BRYERE
SOLEIL
GOLDKUESTE I
LORD
GOFINE