3 okt. 2023 21:18:00

Verkocht naar Andorra

Conthargos meets Roosakker. Dit interessante embryo wordt geboren in 2024.

Vader is de dit jaar overleden Conthargos, die nog altijd zeer geliefd is onder de fokkers en ruiters. Hij liet meer dan 25 goedgekeurde zonen achter en heeft al heel wat Grand Prix-springpaarden geleverd.

Moeder Lily is een zevenjarige merrie op internationaal 1.25m niveau uit de bekende Roosakker stam. Ze voert de prestatiegenen van Kannan x Diamant de Semilly x Darco x Chin Chin.

Grootmoeder Hiamant van ’t Roosakker leverde al zeer goede springpaarden. Ze is onder meer moeder van VDL Groep Elegant Hero Z (1.60m GP met Leopold van Asten), oud-wereldkampioen bij de vijfarigen Kerswin van ’t Roosakker (1.45m), de beloftevolle, achtjarige H5 Ganesh Hero Z (1.45m) en de achtjarige Gi de Pao (1.45m).

Grootmoeder Atoucha van ’t Roosakker (Darco) leverde Electra van ’t Roosakker (1.60m GP), Falco van ’t Roosakker (1.60m) en Gatoucha van ’t Roosakker (1.50m). Zelf komt ze uit de invloedrijke 1.50m springmerrie Usha van ’t Roosakker, moeder van maar liefst vijf Grand Prix springpaarden waaronder Cella van Ben Maher en de hengst George Z.

Aanvullende kosten: 3.000 euro voor de draagmerrie
Na het terugbrengen van de merrie krijgt u deze kosten terug

Wie een embryo koopt:
* Mag de draagmerrie lenen
* Als het veulen vijf maanden is, dient de merrie teruggebracht te worden
* De merrie mag ook bij ons blijven staan. Wij zorgen voor de geboorte en eventueel de opfok van het veulen bij ons of elders. De tarieven voor het onderbrengen van de merrie zijn 350 euro per maand exclusief (dierenarts) kosten.

BTW 9.00%

FOKMERRIE

Verwachte datum veulen 26-07-2024

CONTHARGOS
CONVERTER
FONTIRELL
CAJANDRA Z
JALANDA
LILY
KANNAN GFE
CEMETA
HIAMANT VAN'T ROOSAKKER
ATOUCHA VAN 'T ROOSAKKER