7 bids
Frozen embryo: Met Chacco Blue en Zirocco Blue in de pedigree belooft dit een veulen te worden waar je hoge verwachtingen van mag hebben. Chacco Blue sprong zelf 1.60m GP’s en leverde al meer dan tweehonderd nakomelingen op het hoogste niveau, waarvan dertig zelfs 1.65m of 1.70m GP gestart zijn. Goedgekeurde zonen op 1.70m niveau zijn bijvoorbeeld Chaqui Z, Chacco’s Son I en Chaclot.
Moeder Zara SR sprong 1.20m parcoursen en stamt af van de 1.60m GP hengst Zirocco Blue, die een geweldige loopbaan doormaakte onder het zadel van Jur Vrieling.
Grootmoeder Tylana is een Holsteiner merrie van Caretino x Carolus II. Ze bracht twee 1.30m springpaarden en is een volle zus van de 1.50m springhengst Casino Royal Blue, gereden door Robert Stein (GER). Deze familie leverde ook de goedgekeurde hengsten Caretissimo, Castillon, Lawrence en Silbergraf.
Op het moment dat een frozen embryo niet geëxporteerd kan worden, krijgt u uw geld terug.
Chacco Blue
Chambertin
Cambridge
Desiree VII
Contara
Contender
Godahra II
Zara SR
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Licorne des Forets
Tylana
Caretino
Olinda