7 mei 2020 19:46:00

13 bids

CLINICAL REPORT

Deze prachtige merrie is een droom om te rijden. Ze is geschikt voor verscheidene disciplines. Ze wordt gereden door een meisje van 14 en heeft haar enorm veel vertrouwen gegeven door haar top karakter. Ze is 1.25m geklasseerd. Ze komt uit de stam van de gekeurde hengst Cobra en Eurocommerce Napels (Gerco Schroder). Haar halfzus is naar Amerika verkocht en loopt  1.45m met James Patterson Robinson.

Geboortedatum 15-06-2013
Kleur Vos
Stokmaat 172

CHATMAN
COROFINO
CORRADO I
VALESKA IV
GOLDKUESTE
LORD CALANDO
WESTKUESTE
WODKA LIME
LUX
LORD CALANDO
APOCALYPTE Z
D-ALMGRAEFIN
H.ALME Z
S-LADALCA