Veiling start in

28/09/2024 12:00:00
4.000,00 Instelprijs

Hier ga je van genieten. De prachtige GK Clark valt op met zijn model, lichtvoetigheid en bloed. Hij is fijn werkbaar en wil voorzichtig zijn op de sprong.

Vader Clarimo sprong 1.60m Grote Prijzen, net als zijn beroemde halfbroer en topvererver Cassini I.  Hij leverde talrijke internationale springpaarden, waarvan Chardonnay 79 van Max Kühner en Bardolina 2 met Mario Deslauriers zelfs 1.70m Grand Prix geklasseerd zijn.

Moeder Gloria GK is een Holsteiner merrie van Cormint x Acord II. Ze is een halfzus van GK Lancome (1.50m springen), de goedgekeurde hengst GK Calucci (1.40m) en twee springpaarden op 1.30/1.35m niveau.

Deze stam gaat terug op Gloria VII (Contender), moeder van Leconte 6, in 2010 winnaar van de Wereldbekerkwalificatie in Bordeaux met Marcus Ehning. Gloria VII is zelf een halfzus van de twee 1.60m Grand Prix paarden Helena XIII en Ilona IV.

Geboortedatum 02-06-2021
Studbook Holstein
Stokmaat 160

CLARIMO
CLEARWAY
WODKA II
WISMA
CALETTO II
PRISMA
GLORIA GK
CORMINT
CALIDO I
ILONA XV
MAGIC MOUSE
ACORD II
GLORIA VII