Veiling start in

28/09/2024 12:00:00
1.000,00 Instelprijs

Pony alert! Wat een uitstraling heeft dit hengstveulen. Niet alleen omdat Ferry een palomino heeft en prachtige witte manen en staart, hij heeft een mooi model en kan goed bewegen.

De kleur heeft hij van zijn vader Peterlena Hoeve’s Fiidus, die in 2023 de titel ‘Brabants kampioen springen’ veroverde en vierde werd op de Nederlandse pony springkampioenschappen met zijn ruiter Mees Boeren. Hij blinkt uit met zijn karakter en fijne manier van springen.

Moedersvader Fergie is een NRPS-goedgekeurde ponyhengst, die in 2015 uitgeroepen werd als NRPS-kampioenshengst.

Geboortedatum 30-04-2024
Kleur Palomino
Studbook AES
Stokmaat M
BTW 9.00%

PETERLENA HOEVE'S FRIDUS
LOMANSHELDE BRENT
REEKAMP'S ECLIPS
ORCHID'S MYSTA
SULAATIK'S GOLD DUST
SULAATIK'S BENJI
GOLDY
ISABEL
FERGLE
FIRST STAYERHOF'S RAMZI H
BUUR'S BO JANGLES
AMY
DOST 2
TEUN