8 bids
Aangezien er veel vraag is naar fijne pony’s, hebben we er hier nog één in de collectie. De driejarige Falina valt op met haar mooie valkkleur, maar ze heeft nog veel meer kwaliteiten. Ze heeft zeer goede gangen, maakt een goede sprong en heeft een fijn karakter. Faline is nog niet zadelmak. Ze meet 1.48m inclusief hoefijzers.
Vader is de unieke Partbred hengst Silver Fame Fizz met de prachtige kleur cremello. Hij heeft 80% Arabisch bloed en geeft altijd een bijzondere kleur door. Falina’s moeder stamt af van de Duitse rijponyhengst FS Harry Potter, die goedgekeurd werd door het NRPS en in de ponyspringsport succesvol was onder Kristian Houwen.
FIZZ SILVER FAME
UDJALI SILVER FAME
GOLDENFIELDS SILVER FAME
KALMIA
ROUNDHILLS SILVER BEAUTY
SHULAY FABERGE
SHEPLEY WHITE JASMINE
SALINA
FS HARRY POTTER
FS DON'T WORRY
DEVINA
SANTANA
CASPER
ILSA