EMBRYO (HEARTBREAKER X CARTHAGO)

Normaal kun je zoiets niet kopen
Bekijk de volledige collectie van Sporthorses & breeding Auction 3 September - 6 September 2022

6 sep. 2022 20:30:00

7 bids

Dit is iets bijzonders. Een embryo van Heartbreaker x Carthago x Voltaire die in 2023 geboren wordt. De nafok van Heartbreaker blijft immens populair en wordt voor hoge prijzen verkocht op veilingen.

Wist je dat meer dan 35 goedgekeurde Heartbreaker-zonen de 1.60m Grand Prix bereikten, zoals Quasimodo van de Molendreef, Action-Breaker, Orlando, Toulon, Romanov, Vancouver d’Auvray, Hardrock Z, Echo van ’t Spieveld en Halifax van het Kluizebos?

Moeder Carma Z (1.30m springen) stamt af van een andere grootheid, de olympische hengst Carthago die heel veel vermogen aan zijn nakomelingen doorgaf. Nog altijd zijn er Carthago-zonen die de fokkerij dienen nadat ze zichzelf op topniveau bewezen, zoals Cicero Z Van Paemel, Mylord Carthago en Cartani. Carma’s halfzus leverde de bonte Hamberlins Chilli (1.50m springen).

Grootmoeder Ravella (Voltaire x Carneval) bracht drie 1.30/1.35m springpaarden en is een halfzus van Tornado (1.50m springen). Overgrootmoeder Halla sprong ook 1.50m parcoursen.

Het gebruik van de draagmerrie is gratis. Wel wordt er bij aankoop van het embryo een borg berekend van 2.500 euro. Deze wordt geretourneerd als de draagmerrie na het afspenen teruggebracht wordt.

Geboortedatum 13-04-2023
BTW 9.00%

FARN
RAMONAA
BACAROLE
SILVANO
ORCHIDEE
CARMA Z
PERRA
RAVELLA
HALLA