EMBRYO IMPLANTED, DUE IN MAY 2022

Moeder van twee goedgekeurde hengsten en uit de stam van For Pleasure
Bekijk de volledige collectie van Exclusive Breeding Auction

8 mrt. 2022 21:14:00

Verkocht naar Nederland

1 bod

Dit is een kans bij uitstek om iets vast te leggen uit de stam van de beroemde olympische springhengst For Pleasure, die bovendien talrijke Grand Prix springpaarden heeft voort geleverd. Daarnaast is dit nog ongeboren veulen een halfzus of halfbroer van de 10-jarige, AES-goedgekeurde 1.55m Grand Prix-hengst NC Verso Red Wine (Vigo d’Arsouilles), die wordt uitgebracht door de 23-jarige Enno Klaphake (GER).

De vader van dit embryo is echter Cornet Obolensky, beroemd als vader van toppaarden als Cornado I (Marcus Ehning), Clooney 51 (Martin Fuchs) en Balou du Reventon (Darragh Kenny & Brian Moggre).

Moeder Dina Blue RK, afstammend van springpaardenleverancier Mr. Blue x Sandro, is ook de moeder van de internationaal 1.30m geklasseerde Tambourine Red Wine (Toulon) die in Polen goedgekeurd is voor de fokkerij.

Zelf is Dina Blue RK een halfzus van de goedgekeurde hengst For Ever R.D. (For Pleasure) en het nationaal springpaard Flambea (For Pleasure). Haar halfzussen leverden onder meer Lumiere (1.50m) en twee 1.40/1.45m springpaarden.

Grootmoeder Sabina (Sandro x Grannus) is de halfzus van de invloedrijke For Pleasure. Nauw verwant zijn ook de 1.60m Grand Prix-springpaarden Bull Run’s Almighty, Cannavaro en Fly High II en de 1.55m geklasseerde Boston ASK.

Extra aanvulling:

* Voor de draagmerrie wordt 2.500 euro aan borg berekend. Dit bedrag wordt teruggestort bij het retourneren van de merrie na vijf maanden

* Het is mogelijk om een verzekering af te sluiten tegen 12% van de aankoopprijs. Dit kunnen wij voor u regelen

* Wilt u de geboortebegeleiding uit handen geven? Dat kan tegen de volgende tarieven: stalling 350 euro / weidegang 250 euro per maand. Wij zorgen voor de merrie en het veulen tot deze gespeend wordt met vier of vijf maanden.

* Er zijn ook opfokmogelijkheden tegen een tarief van 250 euro per maand per veulen exclusief overige kosten

Geboortedatum 11-05-2022
BTW 9.00%

CORRADO I
URTE
RABANNA V. COSTERSVELD
HOLIVEA VAN COSTERSVELD
DINA BLUE RK
COUPERUS
ACARLA
SABINA
SANDRO
GIGANTIN