28 jul. 2020 22:08:00

Verkocht naar Polen

9 bids

Klinisch rapport

De beste hengsten van Europa zijn vereeuwigd in El Salvador Z. Denk aan Emerald, Diamant de Semilly, Carthago Z, Libero H, Cassini, Heartbreaker en Almé Z. De tienjarige Koh I Noor III stamt af van de beloftevolle Cassini I-zoon Caleandro, die internationaal 1.35m sprong onder Hanno Ellermann voordat hij verkocht werd naar Argentinië.

De merrie is een halfzus van twee 1.50m springpaarden: Imke III (Der Senaat III) ridden by Abdel Saïd (EGY) en Sex Appeal III Z (Spartacus Z) met Guillaume Foutrier (FRA), en de vierjarige BWP-goedgekeurde hengst Hocus Pocus III Z (Hermantico). Imke III heeft zelf al twee goedgekeurde zonen.

Vader is de veelbesproken El Barone III Z, een achtjarige Emerald zoon uit de 1.50m springmerrie Naktibro (Libero H). Begin dit jaar debuteerde hij op 1.40m niveau met Pieter Kenis.

  • De merrie op de video is een draagmoeder

Geboortedatum 26-06-2020
Kleur Zwart bruin

EL BARONE III Z
EMERALD
CARTHINA Z
NAKTIBRO
LIBERO H
FANAKTA
KOH I NOOR 111
CALEANDRO
CASSINI I
NAJADE II
ELITE DE LA VIE
INDIRA GHANDI VAN DE HELLE